Nasz wodzirej wie, jak mówić, by go słuchano. Sztukę wystąpień publicznych posiadł na licznych szkoleniach, dzięki czemu potrafi logicznie wyjaśnić reguły zabaw a potem je efektownie prowadzić. Brak wad wymowy i retoryka naszego wodzireja ułatwia zrozumienie treści. Instrukcje i komunikaty są jasne i klarowne, więc nie ma problemów ze zrozumieniem treści. Całość dopełnia ciepły „radiowy” głos wodzirejski, którego doskonale się słucha.

Dj doświadczenie zbierał ponad 14 lat na weselach, imprezach integracyjnych i dyskotekach. Dzięki swemu wrodzonemu talentowi dobiera muzykę w taki sposób, aby parkiet nie świecił pustkami. Nasz Dj potrafi zachęcić do zabawy nawet największych smutasów. Przeogromna płytoteka zadowoli nawet najwybredniejsze gusta. Dj nasz biegle porusza się po latach 60, 70, 80, 90 a także aktualnych hitach z list przebojów. Od 14 lat jest rezydentem w jednym z suwalskich klubów, więc nie jest pierwszym lepszym zmieniaczem płyt. Oczywiście klimat muzyczny ustalany jest z Państwem Młodych przed uroczystością.

Jesteśmy na bieżąco na najnowszymi trendami w nagłośnieniu i oświetleniu scenicznym. Często wymieniamy sprzęt, by zagrać dla Państwa lepiej, czyściej. Inwestujemy także w światła sceniczne, które podnoszą standard każdej imprezy. Najnowsze oświetlenie dyskotekowe naszego zespołu zamieni jałową podłogę w klimatyczny parkiet.

Przy opcji zespół + Dj wodzirej macie Państwo pewność doskonałej zabawy bez irytujących przerw oraz gwarancję usłyszenia swoich ulubionych przebojów w oryginalnych wersjach.

Jako opcję możecie Państwo wybrać by nasz Dj-wodzirej zagrał i przeprowadził Państwa uroczystość weselną bez zespołu – jest to rozwiązanie ekonomiczne.

Przed Państwa uroczystością ustalamy scenariusz imprezy, który możemy dowolnie zmieniać podczas imprezy. Jesteśmy elastyczni, dlatego możemy dopasować się do zaistniałych okoliczności na uroczystości.

TOP