YAMAHA

Pioneer

Pioneer

Yamaha

Laney

Możemy wymieniać Państwu marki i rodzaje sprzętu, ale po co? Nikt nie sprawdza, czy zespół pisze prawdę czy „wzbogaca” posiadania sprzętu markowych firm. Oprawa muzyczna uroczystości, eventów na niszowym sprzęcie lub co gorsza „no name” spowoduje u odbiorcy szybkie zmęczenie, czy w skrajnych przypadkach nawet ból. Na szczęście wybierając nasz zespół do oprawy muzycznej Państwa uroczystości macie pewność, że takie nieprzyjemne sytuacje na pewno się nie zdarzą.

Możemy pochwalić się sprzętem do zastosowań profesjonalnych. Od lat bezawaryjnie służą nam urządzenia takich marek jak Pioneer, Yamaha, Shure, Laney, T.C. czy American DJ, . Jakie są zalety stosowania sprzętu o wysokich parametrach nie trzeba chyba reklamować. Czystość dźwięku , klarowność i dostosowanie się do istniejących warunków. Nagłośnienie, które posiadamy potrafi objąć (bez spadku na jakości) ponad 300 osób. Przy większych wymaganiach możemy powiększyć grono odbiorców do 2000 osób – ustalenia indywidualne. Nasze oświetlenie tworzy niezapomniany klimat uroczystości. Światła dostosowujemy do warunków sali tanecznej a także do choreografii scenerii. Tutaj nie ma kompromisów. Stawiamy na markowy sprzęt, dzięki temu otrzymujemy bezawaryjność oraz jakość oryginałów a nie tandetnej podróbki. Oprawa muzyczna Państwa uroczystości będzie na najwyższym poziomie.

Kiedyś w prywatnej rozmowie Pan Piotr Baron (dziennikarz Programu III Polskiego Radia), podpowiedział, że jakość sprzętu procentuje przez lata i nie warto zaprzątać głowę półśrodkami. To utwierdziło nas w słuszności podjętych decyzji i po latach wiemy, że jest to właściwa droga.

Systematycznie bierzemy udział w szkoleniach, które podnoszą nasze kwalifikacje oraz poszerzają nasze wiadomości. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi ze świata sceny. Bywamy też na dużych koncertach, by móc podejrzeć światowe trendy w dziedzinie nagłośnienia i oświetlenia, by potem przenieść je na własne podwórko naszych opraw muzycznych.

TOP