Wesele – najważniejsza impreza życia. Wszyscy pragniemy, by wspominać ją z rozrzewnieniem i łezką w oku. Wybieramy najładniejszą salę, układamy jadłospis – pamiętając by każdy znalazł coś dla siebie. Często chcemy zaskoczyć gości wyszukaną potrawą w podziękowaniu, że właśnie tego dnia chcieli być z nami na tej najważniejszej dla nas uroczystości, jaką jest wesele.

W końcu przychodzi czas na oprawę muzyczną i odwieczny dylemat – co wybrać na wesele – „Dj czy zespół”?

Zespół muzyczny jest niewątpliwie bardziej „luksusową” wersją Państwa uroczystości. Wygląd ma znaczenie – rozstawiony zespół wraz z instrumentami, akcesoriami i oświetleniem zajmuje więcej miejsca. W porównaniu z DJ-em grającym z laptopa, zespół wygląda okazale, a tym samym wesele bogatsze. W naszym przypadku są to 3 osoby (oczywiście możemy poszerzyć skład o dodatkowe instrumenty takie jak saksofon, gitara i inne):

– wokal męski/keyboard/wodzirej

– wokal żeński

– wokal męski/akordeon

Zespół grający wesele jest częstszym wariantem niż Dj. Kolejną zaletą zespołu, to zabawa z muzyką biesiadną przy stołach. Szczególnie na weselu przychodzi taki moment, że chce się zaśpiewać „Gdybym miał gitarę”, czy „Hej sokoły” i wtedy na pomoc przychodzi zespół, który akompaniuje przy stołach. Niezapomniany widok, kiedy goście śpiewają a uprzednio wziąwszy się pod ręce kołyszą się w rytm piosenki.

Piosenki śpiewamy na żywo. Nasz repertuar obejmuje piosenki polskie, te najbardziej znane i lubiane. Śpiewamy piosenki te nowe i te trochę starsze, tak by każdy gość z wesela znalazł coś dla siebie.

Zaletą Dj-a jest niewątpliwie to, że gra oryginalne wersje przebojów i ma niemal nieograniczony repertuar. Nie potrzebuje także długich i częstych przerw podczas wesela tak jak zespół.

Połączenie zespołu z Dj-wodzirejem na weselu daje nieograniczone możliwości zabawy. Eliminuje wszystkie wady, które występują osobno przy zespole i Dj-u. Mamy śpiewnie na żywo oraz oryginalne utwory – czy czegoś trzeba więcej by dobrze się bawić? Dodatkowo konferansjer któremu prowadzenie wesela nie sprawia żadnej trudności, ponieważ ma doskonały kontakt z gośćmi.

Nam naprawdę zależy, by Państwa uroczystość była naj, naj, naj i dołożymy wszelkich starań by wszyscy goście wyszli zadowoleni z wesela.

TOP